Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AK-SP-05B
| Gyártói cikkszám:
AK-SP-05B
Kiváló minőségű túlfeszültségvédő Akyga® AK-SP-05B 25 ns válaszidő, amelynek célja, hogy megvédje az elektronikus berendezések alapvető erő problémák, különösen abban az esetben, túlfeszültség ellen. Gondok vannak az aktuális feszültséget okozhat, ha a legkevésbé számított, és elvesztését okozhatja mentett munkamenet, a fontos adatok elvesztését, és a legrosszabb esetben maradandó károsodást a berendezés. Emiatt, még ha elegendő számú piacok kell utólag a tartomány egy tisztességes túlfeszültségvédő, amelyek megvédik a számítógépek és egyéb eszközök, mint például a televíziók, sztereo vagy audio-video. Az öt rést dugó francia típusú CEE 7/5, szalag-SP AK-05B védi a sérülésektől, a magas frekvenciájú zaj, rövidzárlat és túlterhelés legfeljebb öt készülékre egyidejűleg maximum terhelés 2500W. A maximális érték a pulzus áram 4500A. Strip olyan kézi működtetésű, amely lehetővé teszi, hogy állítsa le a hálózati kihúzása nélkül a hálózat. Ezenkívül 10A / 250V automatikus biztosítékkal van fe
Bővebben
Kifutó Termék
Akyga Túlfeszültségvédő elosztó hosszabbító 3m - AK-SP-05B
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720130174 |
| Bruttó szélesség | 10 cm |
| Bruttó magasság | 37 cm |
| Bruttó mélység | 6 cm |
| Nettó súly | 0.418784 kg |
| Bruttó súly | 0.46 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |