Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AK-PC-02A
| Gyártói cikkszám:
AK-PC-02A
Kiváló minőségű, megbízható tápegység kábel hossza 1,5 m - Akyga® AK-PC-02A.
Az adapter úgy van kialakítva belső ATX, ITX és minden más kompatibilis plug IEC C13. A kábel egy 90 ° -os szögben csatlakozó, helytakarékos, és így különösen alkalmassá teszi egy kis helyet.
A kábel kompatibilis a legtöbb PC táp elérhető kínálatunkban.
Bővebben
Akyga PC 90fok / pipa / szög tápkábl 1.5m - AK-PC-02A
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720131706 |
| Bruttó szélesség | 19 cm |
| Bruttó magasság | 5 cm |
| Bruttó mélység | 3 cm |
| Nettó súly | 0.027687 kg |
| Bruttó súly | 0.03 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |