Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AK-FL-500
| Gyártói cikkszám:
AK-FL-500
ATX tápegység, az Akyga® AK-FL-500 500 W-os teljesítményű, moduláris felépítéssel. Ventilátor nélküli kivitel. Ennek köszönhetően a tápegység teljes csendben működik, ami nagy előny a hagyományos ATX tápegységekkel szemben. Így a felhasználó nemcsak nyugalmat nyer, hanem azt a lehetőséget is, hogy saját hűtési rendszert választhat a számítógépben. Mi több, a tápegység magas energiahatékonysággal rendelkezik, amely megfelel a 80 PLUS minősítésnek, ami hatékony és gazdaságos energiafogyasztást jelent. Az AK-FL-500 tápegység teljesen moduláris. Kábelei közé tartoznak: P1 (20+4 tűs) az alaplap csatlakoztatásához, P8 (4+4 tűs) a további CPU tápegységhez, PCI-e 4+4-tűs kábel a grafikus kártyákhoz, 4 SATA-csatlakozó a HDD/SSD számára, és 2 Molex-csatlakozó a régebbi alkatrészekhez.
Bővebben
Akyga Passzív ATX Tápegység 500W moduláris 80+
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720139306 |
| Bruttó szélesség | 30 cm |
| Bruttó magasság | 10 cm |
| Bruttó mélység | 20 cm |
| Nettó súly | 1.766921 kg |
| Bruttó súly | 1.99 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |