Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AK-AD-05
| Gyártói cikkszám:
AK-AD-05
Az Akyga® AK-AD-05 egy kiváló minőségű, esztétikailag készült HDMI adapter, amelyet két HDMI kábel összekapcsolására használnak. Audio- és videoberendezések, például televíziókészülékek vagy házimozi rendszerek kábelezésének telepítésénél használják. Aranyozott csatlakozók és a kivitelezés nagy pontossága lehetővé teszi a legjobb minőségű jelátvitelt, az adapter támogatja a HDMI 1.4-es verzióját. Az adapterben az adatátvitel mindkét irányban történik.
Bővebben
Akyga HDMI anya / HDMI anya toldó adapter - AK-AD-05
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720130389 |
| Bruttó szélesség | 7 cm |
| Bruttó magasság | 12 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.008844 kg |
| Bruttó súly | 0.01 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |