Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AK-AD-20
| Gyártói cikkszám:
AK-AD-20
Akyga D-SUB / 2xD-SUB elosztó adapter - AK-AD-20
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720131263 |
| Bruttó szélesség | 15 cm |
| Bruttó magasság | 23 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.070752 kg |
| Bruttó súly | 0.08 kg |
| Vámtarifaszám | 8544429090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |