Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AKB1_600
| Gyártói cikkszám:
AK-B1-600
ATX 20+4 pin; Molex (4- pin): 2pcs; mini-Molex (4-pin) 1pc; SATA 3pcs; OVP; OCP; OPP; OTP; SCP; Fan 120mm
Bővebben
Akyga Basic 600W OEM tápegység - AK-B1-600
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720130358 |
| Bruttó szélesség | 15 cm |
| Bruttó magasság | 15 cm |
| Bruttó mélység | 9 cm |
| Nettó súly | 1.24306 kg |
| Bruttó súly | 1.4 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |