Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AK729BK
| Gyártói cikkszám:
AK729BK
Akyga AK729BK mATX számítógépház
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720135261 |
| Bruttó szélesség | 22 cm |
| Bruttó magasság | 44 cm |
| Bruttó mélység | 40 cm |
| Nettó súly | 2.6946 kg |
| Bruttó súly | 3 kg |
| Vámtarifaszám | 8473308000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |