Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AK-AD-71
| Gyártói cikkszám:
AK-AD-71
Az Akyga® AK-AD-71 fejhallgató-adapter praktikus megoldás az USB-C porttal rendelkező telefonok használói számára. Lehetővé teszi, hogy az okostelefon USB Type-C portját két különálló portra ossza - egy USB-C aljzatra és egy mini Jack portra. Ez lehetővé teszi a készülék egyidejű töltését és a zenehallgatást.
Az USB-C / Jack adapter egyik legfontosabb jellemzője a beépített DAC átalakító, amely elengedhetetlen az olyan márkájú okostelefonok megfelelő működéséhez, mint a Samsung, a HTC és a Huawei. Ezenkívül az átalakító lehetővé teszi a beépített mikrofon használatát fejhallgatóval, így a beszélgetések is lehetségesek.
Az Akyga® AK-AD-71 adapter ráadásul kompakt méretekkel büszkélkedhet, így rendkívül praktikus és könnyen mindig magával vihető - akár a táskában, hátizsákban vagy zsebben. Könnyű súlya és ergonomikus kialakítása biztosítja, hogy viselés közben alig érezhető, használata pedig puszta élvezet.
Bővebben
Akyga Adapter USB type C / USB type C / Jack 3.5mm DAC - AK-AD-71
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720139177 |
| Bruttó szélesség | 5 cm |
| Bruttó magasság | 2 cm |
| Bruttó mélység | 1 cm |
| Nettó súly | 0.079596 kg |
| Bruttó súly | 0.09 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |