Gyártó:
Akyga
| Cikkszám:
AK-CH-10
| Gyártói cikkszám:
AK-CH-10
Az Akyga® AK-CH-10 egy univerzális, kétzónás USB autós töltő, 45 W teljesítményű és 5 V / 4,2 + 4,8 A teljesítményű. Felszerelve 4 USB porttal (2 + 2) - 2 az öngyújtó aljzat részében és 2 az 1,8 m hosszú hosszabbító részben. Ez az ideális utazási töltési megoldás, különösen hátsó ülésen utazók számára.
Tartós ABS anyagból készült töltő akár 4 különféle típusú táblagép, okostelefon, navigáció, powerbank és összes többi, microUSB porton keresztül táplált mobil eszköz gyors töltését biztosítja. A túlfeszültség-védők és a tanúsítványok garantálják a biztonságos működést, a kompakt méretek pedig a kényelmes használatot garantálják.
Bővebben
Akyga 4x USB 5V/9A 45W autós töltő - AK-CH-10
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 5901720133748 |
| Bruttó szélesség | 9.5 cm |
| Bruttó magasság | 24 cm |
| Bruttó mélység | 4 cm |
| Nettó súly | 0.141504 kg |
| Bruttó súly | 0.16 kg |
| Vámtarifaszám | 8504403090 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |