Gyártó:
Acer
| Cikkszám:
DQ.BSCEU.002
| Gyártói cikkszám:
DQ.BSCEU.002
Acer All-in-One Aspire S27B-UGMTL Core Ultra 7 155H 16GB 1TB RFK&M NOOS 3YRS
- Specifikáció
| Memória | |
|---|---|
| Memória típus | DDR5 |
| Memória méret | 16 GB |
| Kijelző | |
|---|---|
| Kijelző méret | 27 " |
| Érintőképernyő | Nem |
| Háttértároló | |
|---|---|
| Háttértároló típus | SSD |
| Háttértároló méret | 1 TB |
| Portok | |
|---|---|
| Mikrofon csatlakozó | Igen |
| Fejhallgató csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 | 2 db |
| USB 3.0 | 0 db |
| USB 3.2 | 1 db |
| USB Type-C | 1 db |
| HDMI | 1 db |
| Egyéb jellemző | |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Processzor | |
|---|---|
| Processzor órajel | 16.7 GHz |
| Processzor órajel maximum | 16.7 GHz |
| Processzor gyártó | Intel |
| Általános információ | |
|---|---|
| Bruttó szélesség | 48 cm |
| Bruttó magasság | 1.5 cm |
| Bruttó mélység | 61 cm |
| Nettó súly | 5.456 kg |
| Bruttó súly | 6.2 kg |
| Vámtarifaszám | 8471500000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 3 év |