Gyártó:
Lauben
| Cikkszám:
LBNHAF4000BC
| Gyártói cikkszám:
4260645680517
Légkeverős fritőz, 4 l űrtartalmú sütőtál, kémlelőablak az ételek vizuális ellenőrzéséhez, megvilágított belső tér, 1 600 W teljesítmény, 8 program, beleértve a kézi beállítást és az előmelegítést, digitális kijelző, mosogatógépben mosható belső tálca, 360°-os forró levegő keringetés, állítható hőmérséklet: 120° - 200°, időbeállítás 1 - 50 perc
Bővebben
Lauben Hot Air Fryer 4000BC - Forró levegős fritőz
- Specifikáció
| Általános információ | |
|---|---|
| Vonalkód | 4260645680517 |
| Bruttó szélesség | 32.4 cm |
| Bruttó magasság | 33 cm |
| Bruttó mélység | 35 cm |
| Nettó súly | 4.28452 kg |
| Bruttó súly | 4.558 kg |
| Vámtarifaszám | 8509800000 |
| Garancia | |
|---|---|
| Garancia módja | Szervizben |
| Garancia ideje | 2 év |